Search

Novinky

May 11 2022

Společně na pomoc Ukrajině

 

Jak mnozí z vás vědí, nacházíme se hned vedle událostí na Ukrajině. Určitě na to všichni myslí, ale být tady, vidět tolik uprchlíků a mít tolik ukrajinských přátel dává věcem jinou perspektivu. Měli jsme smíšené pocity ohledně spuštění marketingové kampaně související s konfliktem - to poslední, co bychom chtěli, je být spojováni se snahou vydělávat na této tragické situaci, ale cítíme, že je naší povinností využít značku NS Bikes k tomu, abychom co nejhlasitěji křičeli.

Rozhodujícím faktorem pro nás bylo, že jsme na sociálních sítích viděli tolik komentářů od ruských jezdců, kteří válku podporují... ano, je to nemyslitelné, takže opravdu chceme dát ruské cyklistické komunitě najevo, co si myslíme.


Vyrobili jsme několik stovek triček, která posílají zprávu, hlasitě a jasně. Pořiďte si jedno z nich v našem internetovém obchodě. Za každé prodané tričko pošleme dvojnásobek výtěžku na pomoc Ukrajině. Jinými slovy, za každé utracené euro budou vyplacena 2 eura na pomoc* zde: https://www.siepomaga.pl/ukraina.

* nezahrnuje hodnotu poštovného

JOIN THE ACTION  HERE 

 

 

 

 

 

Newsletter