Search

Novinky

Sep 13 2022

Red Bull Hardline není žádný vtip!

Minulý týden se jel nechvalně proslulý závod Redbull Hardline, který je známý jako jeden z nejtěžších sjezdových závodů na světě s obrovskými propastmi, stometrovými skoky a zrádnými technickými úseky.
Redbull Hardline se koná ve Walesu, který je známý svým nepředvídatelným počasím, což závodu dodává další úroveň náročnosti. Letos zde závodil George Brannigan.

 

 

Pro George to všechno začalo velmi dobře, protože se na kole cítil dobře a byl jedním z prvních jezdců, kteří skočili některé z monstrózních doublů, které byly dlouhé téměř 30 metrů!

 

 

 

Když vám Gee Atherton a další gratulují, víte, že jste dokázali něco výjimečného.

 

 

Bohužel během tréninku zastihl George na skoku velký poryv větru, který zapříčinil jeho velký pád. (viz zde) Nicméně, se mu ale podařilo zachytit několik jízd na GoPro. Podívejte se sami na tento neskutečný záběr níže.

 

 

Slovo od George


"Měl jsem tu nejbizarnější havárii, šel jsem do nového on-off a vítr se zvedl těsně před startem, je slyšet, jak se na poslední chvíli zvedl. Pak tam byla trochu ve předu trochu vysoká část, což by nevadilo, ale pak mi vítr zvedl přední část přímo nahoru, nestihl jsem ji před odskokem dostat dolů a vyletěl jsem přímo předními dveřmi. Zlomená klíční kost, ale mohlo to být mnohem horší!!! Naštěstí mám teď čas se uzdravit a vrátit se do testovací sezóny.

Hardline není žádná sranda."

 

George je právě teď ve Velké Británii a plánuje se tam podrobit operaci, aby ušetřil čas při rekonvalescenci a byl co nejdříve připraven. Zlomená kost není nikdy dobrá zpráva, ale i tak jsme rádi, že je George celkově v pořádku a že si udržel morálku a soustředí se na co nejbližší návrat na kolo, aby se připravil na sezónu.

 

Foto: Sadie Aldridge

Newsletter

HERE