Search

Novinky

Jun 14 2022

NS Bikes x bikepark Czarna Góra

Známe se už nějakou dobu. Víte, že nikdy nevolíme snadné cesty a nepřijímáme kompromisy. Proto jsme se rozhodli stát se patrony jednoho z největších a nejmodernějších bikeparků v Polsku. Projekt Bike Park Czarna Góra - NS Bikes byl zahájen!

 


Czarna Góra Bike Park jsme neměli v hledáčku pro nic za nic. V posledních několika letech se zde konalo mistrovství Polska v několika různých disciplínách a místní tratě pravidelně navštěvují stovky profesionálů i amatérů. Místo každou sezónou sílí, a tak jsme se rozhodli udělat vše pro to, aby se místo dále rozrůstalo a vzali jsme si bikepark pod naše křídla. Doufáme, že během několika příštích let místo posílí a že tým jezdců, kteří se podílejí na vzniku tohoto úžasného místa, bude využívat stroje NS Bikes ke každému solidnímu progresu!

 


Bike Park:
Bike Park v Czarné Goře je jedním z nejmodernějších podobných míst v Polsku. Jsou zde dva vleky a více než 12 sjezdovek různých obtížností. Jsou zde flow lajny, skoky, technické singly pro enduro kola a samozřejmě velmi náročná pohárová trať, na které se každoročně koná mistrovství Polska ve sjezdu. Majitelé areálu navíc přidali skills park pro trénink základních dovedností a dětskou arénu vhodnou pro nejmenší dětská kola!
Zde si můžete vyzkoušet všechny aspekty gravity cyclingu - od zábavy na muldě a v zatáčkách až po "boj o život" na tratích s kameny velikosti televizoru. Pokud bychom vám měli doporučit místo, kde si můžete vyzkoušet své dovednosti a zjistit, co je to vlastně "gravity cyklistika", vybrali bychom právě Czernou Goru!

 


Pronájem:
Když už mluvíme o pronájmech... Pokud právě začínáte své gravitační dobrodružství, určitě se vydejte na Czarnou Goru. Kromě skvělého bikeparku s tratěmi na různých úrovních dovednosti zde najdete také vše, co každý začátečník potřebuje: nejlepší kola NS Bikes, přilby a chrániče špičkových značek v perfektním stavu a podporu zkušených instruktorů z týmu ABC Arek Bike Center. Věřte nám - je to kompletní sada, která vás bezpečně a s úsměvem na tváři dovede k vašim prvním sjezdům. Takové vybavení přece používají bratři Godziekové, Maja Włoszczowska a výše zmínění jezdci trénovaní Arkadiuszem Perinem!

 


Tým a školení:
Na místě na vás kromě kol čekají také výše zmínění instruktoři z týmu ABC. Zakladatelem týmu je několikanásobný medailista z mistrovství Polska ve sjezdu Arek Perin, který stále závodí v kategorii Masters, a když zrovna nejezdí na kole, pravděpodobně sedí v bagru a staví další trasy v bikeparku.
Upřímně řečeno, těžko najdete člověka s většími zkušenostmi, co se týče trénování jezdců. Už léta trénuje s Majou Włoszczowskou jako její "sjezdový trenér" a v minulé sezoně dokonce vydal knihu, v níž podrobně popsal všechny aspekty cyklistické techniky. Ostatní členové týmu jsou odchovanci "staré školy", několikanásobní medailisté z nejvýznamnějších závodů, zkušení instruktoři, jezdci, kteří se mohou pochlubit skvělými dovednostmi a úžasným stylem. Jak se můžete sami přesvědčit, tito lidé mají na všechno předpoklady, a jak snadno uhodnete, všichni jezdí na NS BIKES!

 

Newsletter