Search

Novinky

Jan 13 2022

Mladý talent se přidává k UR týmu!

Rok 2022 je pro tým UR rokem obnovy a my začínáme oznámením, že se k naší posádce připojí talentovaná šestnáctiletá juniorka Vanesa Petrovská ze Slovenska.
Vanesa už v loňském roce vystrčila růžky, když se na Crankworx Innsbruck umístila v top 5 v ženském DH Elite, a to v nabitém startovním poli, když ještě závodila v mládežnické kategorii.
Už dlouho jsme neviděli takový talent, jako je Vanesa. Jezdili jsme s ní loni v létě, už teď má rychlost elitní jezdkyně a její klid na kole je velmi působivý. V letošní sezoně jí bude mentorkou Tracey Hannah a my se nemůžeme dočkat, kam ji její vývoj posune.

 

 

Vanesa se v roce 2022 zúčastní všech kol Světového poháru DH. V průběhu sezóny si také na několika závodech vyzkouší enduro . Vždy jsme rádi podporovali ženské závody a jsme nadšení, že v tom můžeme pokračovat a podporovat další generaci šampionek.

 

 

 

"Jsem nadšená, že se mohu připojit k týmu. Je to určitě velká příležitost a velký krok v mé závodní kariéře. Už teď se na novém kole cítím skvěle a nemůžu se dočkat závodů Světového poháru. Těším se, že si s týmem užijeme dobré časy, a doufám, že hned první rok na okruhu dosáhnu solidních výsledků. Jsem vděčná, že mi tým poskytuje podporu, o které jsem vždycky snila. Uvidíme se na trati! "

Vanesa Petrovská

 

 

 

Sledujte Vanesu na instagramu:
https://www.instagram.com/vanesa_petrovska28/?hl=fr 

Newsletter

HERE