Search

Novinky

Apr 1 2022

Maja Wloszczowska se přidává k NS

Jsme rádi, že můžeme v NS Bikes přivítat polskou legendu cross-country horských kol, Maju Włoszczowskou. Po dvou desetiletích, kdy Maja patřila k nejlepším světovým jezdkyním, se v roce 2022 poprvé stáhne z profesionálního závodění."Pro mě je to vlastně nový začátek. Nyní mohu jezdit, kdy chci, kde chci, jak chci a na jakém chci kole chci". Jsme nesmírně hrdí na to, že to kolo je právě NS."

 

Maja má na svém kontě dvě olympijské medaile, tituly mistryně světa, vítězství ve Světovém poháru a více titulů z polských národních šampionátů, než kolik máme prstů na ruce, takže má impozantní sbírku medailí a ještě větší zásobu zkušeností. Maja byla vůdčí silou polské horské cyklistiky a etablovala se jako jedna z nejlepších na světě, stejně jako to dokázal a stále dokazuje NS bikes. Spojení je jasné.
Kromě zjevnějších podobností mezi Majou a NS leží páteř čistého výkonnostního ducha. NS Bikes představuje nesmlouvavý přístup, který se odstřihne od všech blbostí a soustředí se na věc. Jako sportovec světové třídy je Maja také zvyklá za sebe nechat mluvit svou jízdu. Když jde o titul, není čas na výmluvy. Musíte být odvážní, riskovat, věnovat se závodění s vášní a přesvědčením a vybojovat si prostor, který si vyžádá respekt vašich kolegů. NS Bikes se řídí stejným přístupem.
Během čtyřiadvaceti let profesionální jezdecké kariéry jezdila Maja na kole mnoha značek na nejrůznějších místech a v období mimořádných změn v technologii jízdních kol. Pohybovala se v ostrém závodním provozu, a tedy i na technologické špičce; je zvyklá testovat nejnovější technologie a od svého vybavení očekává to nejlepší. Neočekáváme, že by se to změnilo, a jsme nadšeni, že jako ambasadorka NS Bikes může pokračovat na hřebeni vlny tohoto odvětví.

 

 

Zatímco čistě závodní XC byl pro Maju vždy jasnou volbou, s odchodem do důchodu přichází i změna cílů. Rychlost je vždy důležitá, ale nyní hraje větší roli zábava. Zde se naše cesty rozhodně nerozcházejí. Méně času na trénink znamená více času na sjíždění! Velká kola pro velké dny v horách jsou snem vysloužilého XC závodníka a tato nově nabytá svoboda prozkoumávat techničtější traily (s větším zdvihem!) se s námi velmi dobře shoduje. Nemůžeme se dočkat, až uvidíme Maju, jak tvrdě stoupá, ještě víc drtí a je ještě víc nadšená z jízdy na těchto kolech než kdy dřív.
Kromě závodních kol je Maja velmi oblíbená a uznávaná a je neuvěřitelnou ambasadorkou cyklistiky. Svědčí o tom i její role členky Mezinárodního olympijského výboru. Stejně tak vřelé přijetí, kterého se jí dostává všude, kam přijede.

 

V NS zůstává Maja věrná svým závodním kořenům, snaze o zlepšení, touze po úspěchu a oddanosti sportu. Jsme rádi, že ji můžeme přivítat v naší rodině!

 

 

 

 

Newsletter

HERE