Search

Novinky

Jun 10 2021

Kola FUZZ jsou připravena pro tým NS UR na světový pohár UCI DH.

 

 

 

Skutečně první světový pohár DH 2021 začíná právě teď! Je to nesmírně vzrušující okamžik nejen pro všechny fanoušky sjezdových závodů po celém světě, ale také pro nás, rodinu NS Bikes! Poprvé po mnoha letech sponzorujeme profesionální závodní tým se skvělými sportovci, jako jsou Mick Hannah nebo Joe Breeden. Je vidět, že naše kola i kluci jsou po zimní přestávce připraveni!

 

 

Joe i Mick budou závodit na NS Fuzz 29 v kombinaci s 27,7 zadní částí. Kombinace Mullet se během předsezónních testů ukázala jako nejrychlejší a splňovala požadavky týmu.

 

"Jsem připraven vyrazit na trať prvního světového poháru! Mám za sebou skvělou posezónní přípravu a těším se, až uvidím, jak na tom budu. Je také vzrušující nasadit NS Bikes Fuzz proti závodnímu poli a zjistit, jak to půjde. Mám z toho dobrý pocit!"

Mick Hannah

 

"Je to můj první oficiální závod s NS a na novém kole se cítím opravdu pohodlně, takže se moc těším, až se spustí časomíra a zjistím, co dokážeme proti těm nejlepším na světě! Snažím se nemít příliš velká očekávání kromě toho, že tam pojedu a dám do toho všechno. Nemůžu se dočkat, až vyrazím na trať!"

Joe Breeden

 

"Těším se, že budu o víkendu na trati, chci být týmu k dispozici a pomáhat, jak jen to půjde. Jsem nervózní a nadšená ze své nové role, kdy budu spolupracovat s Redbull tv a komentovat závod žen, cítím se poctěna, že mohu být hlasem žen."

Tracey Hannah

Newsletter